Jak podróżować tanio?

Re: Jak podróżować tanio?

Postprzez nemezis3 » Śro Maj 03, 2017 6:59 pm

Najlepiej podróżować stopem. Przeżywamy wtedy świetne przygody, nie wydajemy pieniedzy na transport, poznajemy ciekawych ludzi, same plusy :)
nemezis3

Dołączenie: Pon Maj 01, 2017 5:01 pm

Postprzez eDom » Nie Maj 21, 2017 3:59 pm

Najlepiej we własnym zakresie wyszukać noclegi http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ i zorganizować też dojazd we własnym zakresie, to się zwykle najbardziej opłaca i na tym można zaoszczędzić najwięcej
Awatar użytkownika
eDom

Dołączenie: Pon Sty 04, 2016 10:14 pm

Postprzez AgnieszaToma80 » Wto Cze 13, 2017 10:58 am

Proponuję couchsurfing. To nie tylko wymiana międzykulturowa ale i nocleg za free. Doskonała okazja do zwiedzania i poznawania świata za maksymalnie niskie pieniądze. Wystarczy poszperać troche w sieci i znajdziecie fajne stronki, własnie takiej turystyce poświęcone.
AgnieszaToma80

Dołączenie: Wto Cze 13, 2017 10:21 am

Postprzez eela » Pon Lip 03, 2017 11:28 pm

Tanio tzn najlepiej wszystko załatwiać własnoręcznie :)
eela

Dołączenie: Sob Lip 01, 2017 7:55 am

Postprzez ferenda » Pon Lip 31, 2017 11:04 pm

Macie jakieś sprawdzone sposoby na transfer z waszych miejscowości na lotniska? Czy takie prywatne firmy zajmujące się przewozem osób się nadają? Na przykład https://twoj-transfair.pl mają bardzo fajne ceny za transport na lotnisko z Zielonej Góry, mieszkam niedaleko i zastanawiam się, czy to by nie był lepszy pomysł niż jakiś autobus. Co wy na to?
ferenda

Dołączenie: Sob Lip 29, 2017 9:58 am

Postprzez Sonia85 » Śro Sie 02, 2017 1:39 pm

@AgnieszaToma80, zgadzam się z Tobą, że couchsurfing to dobra opcja, ale niestety coraz więcej osób korzysta z tego tylko i wyłącznie jako darmowego noclegu, a to nie o to chodzi. Sama często z niego korzystałam i gościłam u siebie różnych ludzi i to, co było najfajniejsze, to właśnie rozmowy i możliwość poznania siebie, swojej kultury i wymienić zdania. Pamiętajcie o tym! Pozdrawiam
Sonia85

Dołączenie: Śro Sie 02, 2017 1:31 pm

Postprzez Mucios » Pią Sie 04, 2017 11:30 am

Ja tam jestem zawsze zwolennikiem szukania ofert las minute.. nawet nie chodzi o biura podróży ale np. tanie loty do jakiś ciekawych krajów gdzie jeszcze nie byłem
Mucios

Dołączenie: Czw Sie 03, 2017 12:48 pm

Postprzez Artek_B » Pon Wrz 25, 2017 9:09 am

Ja myślę, że najtaniej jest zebrać większą grupę i wynająć autokar. Zerknijcie tutaj jakie mają oferty.
Artek_B

Dołączenie: Pią Lis 25, 2016 2:17 pm

Postprzez radikx » Pon Wrz 25, 2017 10:06 am

Ja do tej pory myślałem, że podróżować tanio można, tylko i wyłącznie samemu organizując wyjazd, ale z biurem podróży też da radę to zrobić :) Leciałem w tym roku z Traveplanet i naprawdę nietrudno znaleźć tanio wymarzony kierunek. Zobacz tutaj najbardziej atrakcyjne, a przy tym niedrogie kierunki na wakacje 8-)
radikx

Dołączenie: Czw Lip 27, 2017 12:26 pm

Postprzez Count » Pią Wrz 29, 2017 1:20 am

Warto dokładnie zapolanować swoją wycieczkę i wcześniej obliczyć wszystkie koszta :) Mi bardzo pomaga w tym strona - http://wycieczkiwpolsce.pl/ - może komuś też się przyda a jeżeli znacie jeszcze jakieś tego typu strony to piszcie, bardzo chętnie sprawdzę :)
Count

Dołączenie: Czw Wrz 28, 2017 9:33 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości