Co warto zobaczyć w Europie?

Re: Co warto zobaczyć w Europie?

Postprzez ulkakulka » Sob Lip 28, 2018 9:42 pm

Oczywiście że warto! W każdym państwie w Europie jest coś ciekawego do zobaczenia;) Wszystko zależy od tego co lubisz. A wiesz jak pięknie wygląda Europa z poziomu morza? Nie? To zerknij sobie na czarter jachtów Grecja https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji. Polecam, bo nie da się opisać słowami magii i uroku takiego rejsu:)
ulkakulka

Dołączenie: Śro Wrz 20, 2017 3:05 pm

Postprzez uleczka33 » Śro Sie 08, 2018 8:00 am

Wiecie co, mnie ostatnimi czasy bardzo zainteresowały opuszczone miejsca. Wiem, że może to brzmi dziwinie, ale lubię zwiedzać miejsca opuszczone przez ludzi. Na przykład szkoły, szpitale, czy inne ośrodki. Póki co chcę zwiedzić takie miejsca w Polsce, ale mam nadzieję że w szybkim czasie uda mi się również odwiedzić opuszczone miejsca w Europie. Poczytajcie sobie o urban exploration. Myślę, że większość z was zainteresuje ten temat.
uleczka33

Dołączenie: Pon Paź 09, 2017 4:50 pm

Postprzez goryzycie » Śro Sie 15, 2018 11:56 am

Europa to bardzo ogólnie sprecyzowane.
Każdy kraj jest inny, a w każdym kraju można znaleźć coś innego.
Na wakacje polecam południe Europy, sama uwielbiam Włochy, każdy region jest inny. Uwielbiam ich jedzenie, wina a dodatkowo jest wiele miejsc do zwiedzania, przecież to kolebka kultury - wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.
Aby odpocząć polecam Grecję, byliśmy na lądzie kilka lat temu, plaza i zwiedzanie Ateny, Olimp, rejs statkiem, Meteory - leniuchowanie połączyliśmy z zwiedzaniem.
Zima wybieramy się do Manchasteru - miasto The Beatles, a także derby dwóch klubów angielskich.

Wszystko zależy od preferencji i czego, kto szuka :)
goryzycie

Dołączenie: Śro Sie 15, 2018 10:32 am

Postprzez cebulka321 » Śro Sie 15, 2018 6:31 pm

Wielkie dzięki za propozycje, jak się wybiorę to na pewno będę wiedział co zobaczyć
cebulka321

Dołączenie: Śro Sie 15, 2018 6:18 pm

Postprzez lanadel5 » Wto Paź 02, 2018 9:13 pm

A moze jednak wybrac sie gdzies dalej? My teraz mamy w planach zwiedzenie Tunezji. Juz patrzylismy tutaj https://www.ewakacje.pl/oferta/tunezja-last-minute/ na wakacje w ofertach last minute. Jest to bardzo fajna opcja a mozna bardzo odpoczac na takich wakacjach. To zupelnie inny swiat, inny klimat. Warto choc raz w zyciu tam poleciec. Na pewno my sie wybierzemy.
lanadel5

Dołączenie: Pią Lis 24, 2017 5:45 pm

Postprzez myrynda » Wto Paź 09, 2018 11:17 am

My w tym roku planujemy wczasy już na przyszły rok za granicą i to będzie nasz pierwszy wyjazd tak daleko. Wybraliśmy Portugalię W miejscu Algarve. Szukałam już ofert bo mozna cenowo taniej znaleźć. Na ceneo jest zestawienie https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranic ... lgarve.htm i zastanawiam się czy nie za wcześnie na wykupowanie wczasów czy już można ?
myrynda

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 6:25 pm

Postprzez ulaolsz1 » Czw Paź 11, 2018 12:56 pm

Najlepiej byłoby odwiedzić wszystkie większe europejskie stolice, wtedy można się czuć spełnionym.
ulaolsz1

Dołączenie: Czw Paź 11, 2018 12:51 pm

Poprzednia

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: americanway oraz 3 gości