Urlop i wymiana waluty

Re: Urlop i wymiana waluty

Postprzez Tobiasz » Śro Cze 06, 2018 12:24 am

Najlepiej jeśli kantor online umożliwia zarówno wymianę w modelu społecznościowym jak i po swoim kursie dostępnym dla każdego tak od ręki na szybko. To mi się właśnie podoba w moim kantorze, sam dobieram wariant przewalutowania zależnie od tego czy czas gra główną rolę czy mogę poczekać trochę aby jeszcze wyższą oszczędność wygenerować dzięki przewalutowaniu po kursie własnym.
Tobiasz

Dołączenie: Śro Paź 05, 2016 8:58 pm

Postprzez Rabuk » Czw Cze 07, 2018 6:15 pm

Ja w tym roku nie pojadę nigdzie :(
Rabuk

Dołączenie: Czw Cze 07, 2018 6:14 pm

Postprzez Tobiasz » Śro Cze 13, 2018 11:37 pm

A ja na Mazury:) Natomiast jak w ubieglym roku byłem za granicą, walutę zakupiłem przed wyjazdem w internetowym Amronet i teraz jak w związku ze sprawami służbowymi czasem potrzebuję EUR to tam wracam, czyli się loguję. Przewalutowanie jest kwestią kliknięcia, a o tym że wycena korzystna, najlepiej się przekonać:)
Tobiasz

Postprzez targi » Czw Cze 21, 2018 7:22 pm

Ja w zeszłym roku byłem na wakacjach i zabrakło mi waluty. Bez problemu z zagranicy przez internet wymieniłem pieniądze na Cinkciarzu. To jest największa zaleta kantorów internetowych, nie trzeba się martwić po prostu z każdego miejsca można dokonać transakcji wymiany.
targi

Dołączenie: Sob Paź 08, 2016 6:34 pm

Postprzez Tobiasz » Śro Lip 04, 2018 1:22 am

Tak, w końcu z założenia usługa przewalutowania przez internet ma być wygodna, ma klientowi ułatwiać tę formalność. Dla mnie to ogromna dogodność, że kantor online działa przez całą dobę, nie trzeba zwracać więc uwagi na strefy czasowe czy dni tygodnia, w weeked też automatycznie wymiana waluty jest finalizowana. Kur obowiązuje taki jaki widac na bieżąco.
Tobiasz

Postprzez Magda Szubzda » Śro Lip 04, 2018 10:26 am

Myślę, że kantory online to dobra opcja, ponieważ nie musimy się fatygować i zrobimy wszystko przez internet.
Magda Szubzda

Dołączenie: Śro Maj 23, 2018 11:38 am

Postprzez patka » Śro Lip 11, 2018 3:44 pm

Co ciekawe są zwolennicy kantorów stacjonarnych też. Chociaż ja osobiście nie wspominam wizyty w kantorze stacjonarnym miło, bo kilkanaście razy mi się zdarzyło, że nie wymieniono mi waluty z powodu jej braku. Dlatego jedna zaletą np. Cinkciarza jest to, że waluta zawsze będzie dostępna i nie ma obawy, że odmówią nam transakcji.
patka

Dołączenie: Sob Lis 05, 2016 3:36 pm

Postprzez apelsina » Pią Lip 20, 2018 7:08 pm

Czasami walutę najlepiej wymienić już na miejscu, np. na Ukrainie. Znowu gdy wybieramy się na zachód Europy warto to zrobić w Polsce. Bardzo lubię korzystać z kantorów - zawsze staram się porównywać kursy.
apelsina

Dołączenie: Czw Lip 19, 2018 6:38 pm

Postprzez Tobiasz » Wto Sie 14, 2018 10:21 pm

Najbardziej mi odpowiada korzystanie z kantorów internetowych, w sieci nie ma informacji o kursach w każdym ze stacjonarnych a chodząc i porównując bym ogrom czasu stracił. Natomiast przez kantor online wymieniam sprawnie-bezgotówkowo i wgląd w wycenę mam w każdej chwili. Kursy są niemal równe rynkowym, a więc wątpię abym gdzieś na mieście mógł walutę wymienić tak tanio.
Tobiasz

Poprzednia

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość