Wynajem Apartametu w Ustroniu

Wynajem Apartametu w Ustroniu

Postprzez Mogul11 » Pon Lip 21, 2014 3:12 pm

Chcialbym przestrzec przed Apartamentem przy ul. Konopnickiej 11a/6 Mialem mozliwosc skorzystac z tego "apartamentu" w m-cu czerwiec ale bylem wielce zawiedziony, ze takie cos mozna nazwac apartamentem. Na zdjeciach internetowych wszystko ladnie wyglada, ale meble sa nie pierwszej jakosci - poprostu z lat ~70 kolyszacy sie szklany stol, nie pierwszej swiezosci tapczany, a lozka wolaja o pomste do nieba, skrzeczace i tak chalasliwe ze czlowiek boi sie obrocic na drugi bok, zeby czasem nie obodzic sasiada za sciana, bo scianki dzialowe sa chyba z dykty, lub jeszcze inny Jakis "stabilny material". Ale to nie wszystko materace byly stare, brudne i poplamione nie wiadomo od jak dawna. W kuchni wszystko jest - talerze , garnki, stare przyprawy,
a w dolnych szufladach mozna bylo znalesc prawie caly warsztat slusarsko-elektryczny, tak ze bez obaw mozna samemu wszystko zreperowac. Samo wejscie juz czlowieka przerazi - drzwi ocieraja sie o podloge co wywoluje pisk i zgrzyt. Dostep do internetu jest owszem, ale jezeli przekroczy sie
ponad 2 GB to mozna patrzec tylko w rure. TV jest owszem, ale bardzo mizerne programy, na czele z TV Trwam, nie wiem czy kogos to ciekawi na urlopie. Programu sportowego nie ma, tak
samo brak programu TV zachodniej. Jeden plus ze jest wszedzie blisko, ale mimo nie polecam a nawet odradzam, bo za takie pieniadze mozna dostac naprawde apartament i to ze sniadaniem lub nawet calodzienne wyzywienie. :mrgreen:
Mogul11

Dołączenie: Nie Lip 20, 2014 1:38 pm

Re: Wynajem Apartametu w Ustroniu

Postprzez majkel » Pon Sie 25, 2014 3:45 pm

Jakie to przykre, że statystycznie 10 razy chętniej publikujemy negatywne opinie niż pozytywne :(
majkel

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2014 1:25 pm

Postprzez patryk85 » Pon Gru 15, 2014 1:04 pm

W Ustroniu znajdzie się dużo dobrych miejscówek.
patryk85

Postprzez ferbi » Wto Gru 16, 2014 10:23 am

Przeważnie jest tak, że pozytywnych opinii nie chce nam się wystawiać, bo nie zwracamy na nie uwagi.
ferbi

Dołączenie: Wto Gru 16, 2014 10:15 am

Postprzez faleki » Wto Sty 13, 2015 10:38 am

A ja właśnie mam ochotę wyjechać na chwilę z Ustronia, ale w inny góry:) Planuję wyjazd w Tatry i polecono mi, żebym sprawdził apartamenty w Zakopanem na VisitZakopane.pl. Na pewno tak zrobię i mam nadzieję, że będę się dobrze bawił:)
faleki

Dołączenie: Pon Gru 15, 2014 9:06 pm

Postprzez ferbi » Pią Lut 20, 2015 11:58 am

O visit zakopane już słyszałem jakiś czas temu.
ferbi

Dołączenie: Wto Gru 16, 2014 10:15 am

Postprzez eDom » Pon Sty 04, 2016 10:36 pm

Może tu znajdziecie apartamenty, które Was zadowolą http://www.edom.pl/noclegi/pl/slask/ustron/687/1411775 Nie trzeba się zrażać jednym nieudanym wypadem. Ale warto zwrócić uwagę właścicielowi, jeśli Wam się coś nie podobało, żeby mógł poprawić jakość swoich usług.
Awatar użytkownika
eDom

Dołączenie: Pon Sty 04, 2016 10:14 pm

Postprzez razorek09 » Śro Cze 27, 2018 12:18 pm

Ja nie mam za bardzo doświadczenia i wiedzy w tym temacie. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...
Twierdził, ze im więcej czyta, tym mniej widzi w tym wszystkim sensu.
Awatar użytkownika
razorek09

Dołączenie: Czw Cze 21, 2018 5:19 pm

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości