Wakacje w górach

Re: Wakacje w górach

Postprzez bukowska » Śro Lip 26, 2017 9:56 pm

Bardzo lubię góry, ale jeżdżę w ten strony głównie wiosna i jesienią, latem jestem zazwyczaj nad morzem o ile czas pozwala. Jakbyście planowali wyjazd rodzinny, to zobaczycie sobie domki nad morzem dla rodzin z dziećmi w Rogowie. Ośrodek jest bardzo ładny, domki czyste, nowocześnie urządzone, dobrze wyposażone, oddane w tym roku do użytki i do plaży niedaleko. Na terenie palmrogowo jest basen i plac zabaw.
bukowska

Dołączenie: Śro Wrz 21, 2016 4:20 pm

Postprzez polionka » Pią Lip 28, 2017 9:48 am

Myślę, że jeśli planujecie wakacje w Ustroniu, to bez problemu znajdziecie fajne miejsca noclegowe. Tego akurat jest tutaj dużo :)
polionka

Dołączenie: Czw Lip 27, 2017 2:57 pm

Postprzez alicjaa » Pon Lip 31, 2017 1:42 pm

Ja najbardziej lubię spędzać wakacje w takich miejscach, w których jest i morze i góry. W tym roku na przykład wybieram się do Gruzji i planuję zdobyć Kazbek :) oczywiście najpierw kilka dni wypoczynku nad morzem :)
alicjaa

Dołączenie: Pon Lip 31, 2017 1:36 pm

Postprzez eDom » Wto Sie 01, 2017 8:35 am

Wakacje w górach o każdej porze roku mają swój urok i tam praktycznie sezon trwa cały rok stąd tak często są odwiedzane. Na szczęście nie brakuje tam też wielu atrakcyjnych miejsc noclegowych które można wyszukać i zarezerwować także na naszej stronie.
Awatar użytkownika
eDom

Dołączenie: Pon Sty 04, 2016 10:14 pm

Postprzez zabkka » Sob Sie 05, 2017 9:28 am

Wakacje w górach obfitują w niespodzianki, warto przed wyjazdem zaopatrzyć się w Akcesoria Off-Road takie jak wyciągarki czy liny do wyciągarek, żeby w razie jakiegoś incydentu czy wypadku dać sobie jakoś rade, a nie - że utknie się na parę godzin zanim przyjedzie jakaś pomoc. Przezorny zawsze ubezpieczony :)
zabkka

Dołączenie: Sob Sie 05, 2017 9:26 am

Postprzez knall » Śro Sie 23, 2017 11:58 am

wakacje w górach są idealnym pomysłem, zwłaszcza dla planujących urlop na koniec sierpnia
check here
knall

Dołączenie: Pon Maj 08, 2017 10:20 am

Postprzez knall » Pon Sie 28, 2017 3:47 pm

ciekawa opcja, zwłaszcza dla lubiących dużo chodzić
Look At This
knall

Postprzez knall » Czw Wrz 07, 2017 1:11 pm

ja osobiście lubię góry jesienią

official source
knall

Postprzez Sisi » Wto Wrz 12, 2017 9:58 am

Dla mnie najlepsze wakacje to właśnie te spędzone w górach, zwłaszcza w Beskidach. Tam jest wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, wystarczy poczytać: https://abcporady.pl/atrakcje-dla-rodzi ... beskidach/ , by się o tym przekonać. Leśny Park Niespodzianek zachwyci na pewno każde dziecko i nie tylko.
Sisi

Dołączenie: Czw Lip 30, 2015 8:12 am

Postprzez Sonia85 » Śro Wrz 13, 2017 8:18 am

Cześć! A ma może ktoś z Was sprawdzone noclegi w Karkonoszach? Takie żeby były czyste, w miarę tanie no i sprawdzone. Nie musi być luksusów. Niedługo odwiedzą mnie znajomi zza granicy. Byli już wcześniej nad polskim morzem i na Mazurach i teraz chcieliby pojechać właśnie w Karkonosze, a ja tych rejonów aż tak dobrze nie znam :|
Sonia85

Dołączenie: Śro Sie 02, 2017 1:31 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość