Noclegi przez Airbnb - warto ryzykować?

Noclegi przez Airbnb - warto ryzykować?

Postprzez hulo » Śro Kwi 19, 2017 12:18 am

Zastanawiam się nad rezerwacją noclegów przez stronę Airbnb. Nie mam jednak do końca zaufania do takich "nowoczesnych" rozwiązań. Boję się podać swoje dane do karty kredytowej. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z Airbnb? Jeżeli już się zdecyduję to chciałbym skorzystać ze zniżki https://www.potegapasji.pl/kupon-airbnb-odkryj-tanie-noclegi-z-airbnb/ - czy wiecie jak ją aktywować? Z automatu się aktywuje?
hulo

Dołączenie: Pią Lut 24, 2017 3:34 pm

Re: Noclegi przez Airbnb - warto ryzykować?

Postprzez Stan » Pon Kwi 24, 2017 1:24 pm

Ja po 3 rezerwacjach jak najbardziej polecam, można znaleźć naprawdę fajne miejscówki na wakacje. Ja póki co nie mam negatywnych przeżyć ;)
Stan

Dołączenie: Pon Kwi 24, 2017 1:21 pm

Postprzez Saszka » Pią Kwi 28, 2017 11:42 am

Nie próbowałam jeszcze, trudno mi cokolwiek zatem doradzać.
Ja zdecydowanie wolę szukać na stronach hoteli, gdzie od razu widzę całą ofertę,
a przy okazji mam możliwość zarezerwowania noclegu bezpośrednio na stronie.

Zerknij na stronę spa hotelu logos zakopane, gdzie mają świetny system rezerwacji online, gdzie od razu widzisz możliwości: terminy, dostępność pokoi, cenę.
Moim zdaniem to bezpieczne i po prostu wygodne, a przede wszystkim gwarantuje spokojny i udany pobyt, bez niespodzianek.
Saszka

Dołączenie: Czw Mar 09, 2017 5:24 pm

Postprzez knall » Pią Lis 10, 2017 3:17 pm

ja nie próbowałam w tym czasie

przeprowadzić się tutaj
knall

Dołączenie: Pon Maj 08, 2017 10:20 am

Postprzez paula_28 » Wto Lis 14, 2017 2:56 pm

Zdecydowanie polecam! Pierwszy raz skorzystałam z airbnb po tym jak spadająca z blatu kuchennego makaroniarka rozwaliła mi nogę i nie wiedziałam, czy będziemy w stanie z mężem jechać na zaplanowane wakacje. Ostatecznie dzień przed wyjazdem, kiedy już noga nie bolała tak bardzo zdecydowałam, że jednak wolę jechać na wakacje z gipsem niż nie jechać wcale. No i tutaj zmierzam do sedna sprawy :D wszystko oczywiście zajęte - no bo sezon. I wtedy właśnie kolega polecił nam airbnb. Trafiliśmy na miejsce, które niedawno temu ktoś zarejestrował w portalu i nie miało jeszcze żadnych opinii, ale dzięki temu cena też była niższa. Zaufaliśmy ładnym zdjęciom, które były zamieszczone w ogłoszeniu i dokonaliśmy rezerwacji. Powiem szczerze, że to była chyba najlepsza miejscówa w jakiej byliśmy za taką cenę! Do tego właściciele, żeby nas zachęcić do wystawienia dobrej opinii zostawili nam jedzenie w lodówce, wino i owoce! Od tamtej pory regularnie korzystamy z airbnb i zawsze wszystko jest super! Mam nadzieję, że rozwiałam Twoje wątpliwości :) Pozdrawiam serdecznie!
paula_28

Dołączenie: Czw Lis 09, 2017 4:38 pm

Postprzez Misha » Wto Lis 28, 2017 4:13 pm

Osobiście nie korzystałam z airbnb, ale sporo osób poleca. Ale myślę, że warto poczytać jak to działa, żeby później nie było rozczarowania. Polecam przeczytać najpierw taki przewodnik po serwisie, masz wyjaśnione krok po kroku jak poprawnie zrobić rezerwację. Mam nadzieję, że pomogłam :)
Misha

Dołączenie: Pią Lis 24, 2017 6:52 pm

Postprzez Kajak » Pon Gru 04, 2017 12:00 pm

Korzystam z airbnb i bardzo polecam! Zawsze było super, mi osobiscie bardziej sie podoba mieszkac w mieszkaniu a nie w hotelu :) jest ot fajna opcja, szczegolnie jezeli jedziecie wieksza ekipa :)
Kajak

Dołączenie: Pon Gru 04, 2017 11:40 am

Postprzez trufel » Pon Gru 04, 2017 12:10 pm

Mozna przeżyc przygodę życia, szczerzeee polecam ! 8-)
trufel

Dołączenie: Pią Gru 01, 2017 10:34 am

Postprzez likranic » Wto Gru 05, 2017 4:50 pm

Wszędzie ryzykujemy. Airbnb sprawdza zawsze noclegi, weryfikuje właścicieli i tyle.
likranic

Dołączenie: Wto Gru 05, 2017 4:47 pm
Miejscowość: okolice Ustronia

Postprzez Gadałek » Wto Gru 05, 2017 7:29 pm

Ja nigdy nie korzystałem z tej firmy, nawet jej nie kojarzę jeśli mam być szczery
Gadałek

Dołączenie: Wto Gru 05, 2017 7:27 pm

Następna

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości