rodzinne ferie w górach

rodzinne ferie w górach

Postprzez odys » Pią Gru 28, 2018 2:31 pm

Witajcie !

Co sądzicie o wspólnych wyjazdach ? Ja uwielbiam rodzinne ferie w górach. Tylko ja i mój mąż oraz nasza córeczka :)
odys

Dołączenie: Pią Gru 28, 2018 2:29 pm

Re: rodzinne ferie w górach

Postprzez Clarke » Pią Gru 28, 2018 6:14 pm

O tak! Takie wyjazdy to cudowna sprawa <3
Clarke

Dołączenie: Pią Gru 28, 2018 6:06 pm

Postprzez Jason2 » Nie Gru 30, 2018 12:31 am

Ooo piekna sprawa :D mam nadzieję, że spędzacie cudowny czas :)
Jason2

Dołączenie: Nie Gru 30, 2018 12:14 am

Postprzez Babka27 » Pon Sty 07, 2019 8:40 am

My wyjeżdżamy zawsze na ferie w góry całą rodziną. Pierwszego roku zabraliśmy ze sobą psa, jednak to nie był dobry pomysł, bo delikatnie mówiąc - ten wyjazd bardzo mu się nie spodobał. Od tamtego czasu jak wyjeżdżamy zostawiamy go w specjalnym hotelu dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, gdzie ma zawsze fachowa opiekę i bardzo dobre warunki, niczego mu nie brakuje ;)
Babka27

Dołączenie: Pią Lut 03, 2017 9:53 am

Postprzez cashie1 » Pon Sty 14, 2019 1:27 pm

Fajny pomysł. podoba mi się ;)
cashie1

Dołączenie: Pon Sty 14, 2019 1:25 pm

Postprzez szarlotta » Śro Sty 16, 2019 11:01 am

Góry na ferie to najlepszy pomysł :)
szarlotta

Dołączenie: Śro Mar 05, 2014 2:31 pm

Postprzez ravel » Śro Sty 23, 2019 11:45 pm

Jak macie większy budżet, to warto sobie sprawdzić wyjazdy na narty do Austrii, wiem, że firma Portaski organizuje takie zorganizowane wycieczki dla całych rodzin. Dla maluchów jest dużo atrakcji, mają dobrych instruktorów jazdy na nartach i snowboardzie. Na ich stronie znajdziecie kalendarz wyjazdów, terminy są dostosowane do ferii zimowych w poszczególnych województwach.
ravel

Dołączenie: Pią Gru 11, 2015 6:27 pm

Postprzez rampampam » Sob Sty 26, 2019 11:20 am

super sprawa, uwielbiamy cala rodzina wyjezdzac sobie zimą :d ostatnio odwiedzilismy Dwór Rychwałd niedaleko Żywca, swietne miejsce na tego typu wypady
rampampam

Dołączenie: Sob Lis 24, 2018 4:42 pm

Postprzez aquacity_poprad » Sob Sty 26, 2019 4:43 pm

My też uważamy, że rodzinny wyjazd w góry to piękny sposób na spędzenie ferii! Jeśli jeszcze ferii nie zaplanowaliście, zapraszamy do Popradu, gdzie czekamy na Was w naszym parku wodnym AquaCity! Zapewniamy niezapomnianą dawkę wodnych atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych :)
Oprócz tego oferujemy zakwaterowanie w jednym z trzech nowoczesnych hoteli!
Zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.aquacity.sk/pl/
Awatar użytkownika
aquacity_poprad

Dołączenie: Pon Sty 07, 2019 3:14 pm
Miejscowość: Poprad

Postprzez wika » Nie Lut 03, 2019 7:17 pm

Jest taki luksusowy Lake Hill Resort & Spa nieopodal Karpacza, nad Zalewem Sosnówka - https://www.lakehill.pl/ . Niedawno powstał, w z tego co kojarzę, to w marcu będzie otwarcie oficjalne. Wspaniała lokalizacja na ferie w górach - w okolicy są takie atrakcje jak np. Dinopark, Kolorowe Jeziorka, Krzyżowa Góra, Muzeum Karkonoskie, Zamek Chojnik etc. No i obiekt pierworzędny - jest i SPA, własna restauracja, pokoje zabaw, basen itp.
wika

Dołączenie: Wto Sie 30, 2016 3:40 pm

Następna

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości