Granitowe blaty kuchenne

Granitowe blaty kuchenne

Postprzez Albertooo » Pią Gru 22, 2017 1:54 pm

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną http://www.polishgranite.pl/. Specjalnością firmy są wszelkie prace w dziedzinie kamieniarstwa. Polish Granite proponuje min: blaty granitowe, schody z marmuru i granitu, blaty kuchenne i łazienkowe, parapety granitowe i marmurowe, a także oferuje płyty granitowe i marmurowe na stoliki, całe recepcje, okładziny ścienne i kamienne podłogi. Firma działa w Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej a także w Manchesterze.
Albertooo

Dołączenie: Pią Gru 22, 2017 1:52 pm

Re: Granitowe blaty kuchenne

Postprzez Babka27 » Śro Lut 14, 2018 11:38 pm

Moim zdaniem takie granitowe blaty kuchenne to świetna sprawa. Sama zamawiałam takie w firmie J.P.Pilch i jestem bardzo zadowolona. Są bardzo trwale, nie niszczą się od żadnych czynników chemicznych czy też mechanicznych i bardzo łatwo jest je utrzymać w czystości. Wcześniej przez wiele lat miałam blaty z płyty drewnopodobnej i dzisiaj już na pewno bym do nich nie wróciła. Czasami warto zapłacić więcej, ale cieszyć się wygodą i trwałością na lata ;)
Babka27

Dołączenie: Pią Lut 03, 2017 9:53 am

Postprzez samurina » Nie Mar 11, 2018 3:39 pm

Uwielbiam granit - wygląda bardzo wytwornie no i jest niezwykle praktyczny :)
samurina

Dołączenie: Nie Mar 11, 2018 3:32 pm

Postprzez daroo33 » Pią Kwi 06, 2018 5:03 pm

Ja bardzo lubię granit i tez całą blatę taką mam w domu
daroo33

Dołączenie: Pią Kwi 06, 2018 5:01 pm

Postprzez vandraena » Pią Wrz 14, 2018 5:49 pm

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
vandraena

Dołączenie: Sob Lip 28, 2018 4:21 pm

Powróć do Sprawy gospodarcze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość