Strona 1 z 1

Pytanie o zabezpieczenie biura

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 9:45 am
przez aruna
A ja natomiast chciałem się z Wami skonsultować w kwestii zabezpieczenia biura. Nie mogłem znaleźć pasującego tematu, dlatego więc ruszam z nowym wątkiem. Sytuacja przedstawia się w ten sposób, że prowadzę drobną działalność, biuro rachunkowe i naturalne, że dokumenty i pieniądze firmowe trzymam w biurze. Na przestrzeni kilku miesięcy w mojej okolicy doszło jednak do dwóch włamań i trochę czuję się teraz niepewnie. Postanowiłem więc wzmocnić firmowe zabezpieczenia. Wcześniej miałem już zamontowany w firmie alarm, ale teraz dodatkowo kupiłem monitoring i zastanawiam się nad kupnem sejfu. Co sądzicie na ten temat? Waszym zdaniem jest to pomysł godny rozważenia? Póki co, zrobiłem mały research w necie, znalazłem firmę "saffort" i przejrzałem ich ofertę - https://www.saffort.pl/. Wygląda korzystnie, ceny tych sejfów są przystępne, poza tym można wybierać zarówno wśród sejfów antywłamaniowych, jak i ognioodpornych. Zastanawiam się nad tym drugim, bo stanowiłby podwójne zabezpieczenie: zarówno przed złodziejami, jak i wodą czy ogniem. Proszę jednak Was o opinię będę wdzięczny za każdy wpis :)

Re: Pytanie o zabezpieczenie biura

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 10:11 pm
przez dziewczyna12
A myślałeś może o zainstalowaniu sobie monitoringu ? To najlepszy sposób na ochronę :)

Re: Pytanie o zabezpieczenie biura

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 12:52 pm
przez lanadel5
Dokładnie, monitoring będzie na pewno dobrym rozwiązaniem. Warto o nim pomyśleć. Fajne są kamery HDCVI. To dobre zabezpieczenie biura w razie włamania. Wiele firm stosuje takie zabezpieczenie. To podstawa.

Re: Pytanie o zabezpieczenie biura

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 2:07 pm
przez elka331
Najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w monitoring

Re: Pytanie o zabezpieczenie biura

PostWysłany: Śro Lut 21, 2018 1:13 pm
przez vitek11
Oczywiście alarm i monitoring to podstawa. Możesz też postawić na bardziej zaawansowany system - na przykład tego typu system monitorowania. Myślę, że taka inwestycja się opłaci. Pozdrawiam.

Re: Pytanie o zabezpieczenie biura

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 7:10 am
przez roks123
również nie dawno szukałem podobnej firmy. Ja skorzystałem z usług firmy elkar-inst.pl. U mnie zrobili bardzo dobrą robotę więc mogę Tobie i wszystkim innym, którzy szukają takiej firmy ją polecić.

Re: Pytanie o zabezpieczenie biura

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 3:13 pm
przez Arletta28
Tak naprawdę o zabezpieczenie biura możemy zatroszczyć się na wiele sposobów. Przy czym bez wątpienia warto zapoznać się z ofertą takich produktów, jak te z https://biurwa.pl/artykuly-biurowe-wyposazenie-biura-sejfy-i-kasetki-na-pieniadze-kasetka-na-bilon-i-banknoty-duza-o_l_231_12457.html . Znajdziemy tam bowiem m.in. kasetki nie pieniądze, dzięki którym będą one bezpieczne i nie trafią w niepowołane ręce.

Re: Pytanie o zabezpieczenie biura

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 8:59 am
przez arek34
Moim zdaniem najlepszą opcją jest inwestycja po pierwsze w monitoring , a po drugie w ochroniarza. Jak chodzi o ochroniarza to najlepiej na rencie poszukać jakiegoś.

Re: Pytanie o zabezpieczenie biura

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 2:15 pm
przez vandraena

Re: Pytanie o zabezpieczenie biura

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 4:21 pm
przez vandraena