Okna PCV

Re: Okna PCV

Postprzez melka124 » Czw Lip 27, 2017 10:57 am

Ja mogę Wam polecić okna PCV Wrocław , ponieważ sama takie mam. A kupowałam je jakieś dwa miesiące temu. Ślicznie wyglądają na zewnątrz i wewnątrz domu. Teraz będę musiała też wymienić i na strchu, bo tam zostały stare, drewniane okna :D . Sporo czytałam na temat tych okien PCV i są naprawdę dobrej jakości. POlecam.
melka124

Dołączenie: Czw Lip 27, 2017 10:54 am

Postprzez magicX » Wto Sie 01, 2017 7:31 am

Nie warto zamykać się w jednej ofercie ;) Szeroki wybór okien można znaleźć na http://eurocolor.com.pl czy to okna dachowe, czy PCV, czy drewniane. Zależy co kto lubi i co potrzebuje to na pewno znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Osobiście korzystałem z ich oferty i mogę potwierdzić, że jakość okien naprawdę powala :)
magicX

Dołączenie: Pon Lip 31, 2017 3:36 pm

Postprzez Hellium » Wto Sie 08, 2017 5:57 pm

Ja mam w domu takie okna i zdają egzamin całkiem dobrze :) A przynajmniej ja nie mam powodów do narzekań
Hellium

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 5:44 pm

Postprzez katpio123 » Czw Sie 24, 2017 8:22 pm

Myślę, że lepsze powinny być drewniane okna chociażby nawet pod samym względem estetycznym ale to już co kto woli. Ja będę raczej zamawiała okna drewniane u tego producenta bezpośrednio z ich oferty http://www.oknostol.com.pl/ bo jak to ja zawsze przed dokonaniem wyboru wszystko dokładnie sprawdzam w sieci i oni wypadają najlepiej pod względem ocen i opinii.
katpio123

Dołączenie: Czw Sie 24, 2017 10:00 am

Postprzez michal768 » Pon Wrz 04, 2017 3:58 pm

MNie też bardziej podobają się okna drewniane, ale zastanawiam się też nad oknami pcv. Jednak zanim je kupię, to chciałbym się dowiedzieć, jakie Wy macie okna w swoim domu? Sprawdzałem, p. takie okna Wrocław , które dostępne są nawet w dobrej cenie. Ale sam nie wiem, które z nich mam wybrać?
michal768

Dołączenie: Pon Wrz 04, 2017 3:56 pm

Poprzednia

Powróć do Sprawy gospodarcze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości