Zakładanie sklepu

Re: Zakładanie sklepu

Postprzez jakub664 » Czw Kwi 20, 2017 10:51 am

sklep jest dobrych w większych obszarach
jakub664

Dołączenie: Czw Kwi 20, 2017 10:48 am

Postprzez damian467 » Pią Kwi 21, 2017 10:23 am

według mnie to się nie opłaca
damian467

Dołączenie: Pią Kwi 21, 2017 10:22 am

Postprzez Babka27 » Pią Maj 26, 2017 8:50 am

Warto zawsze w takim sklepie wprowadzać jakieś innowacyjne rozwiązania, na przykład Mikropłatności MyBill . Jest o bardzo dobrze odbierane przez klientów udogodnienie w sklepie internetowym. Na przykład decydując się na usługę PREMIUM SMS klient może zapłacić poprzez swój telefon komórkowy, wysyłając po prostu płatnego SMS-a o ustalonej cenie. Telefon wszyscy zawsze mają ze sobą. Nie trzeba się nigdzie logować do banku, robić przelewów itp. Wystarczy wiadomość tekstowa ;)
Babka27

Dołączenie: Pią Lut 03, 2017 9:53 am

Postprzez hurkasek » Nie Maj 28, 2017 4:11 pm

ja się biorę do otwierania biznesu już pół roku i jakoś zebrać się nie mogę, nie jestem w ogóle konsekwentny
hurkasek

Dołączenie: Sob Maj 27, 2017 3:09 pm

Postprzez piotera » Pon Cze 05, 2017 8:55 pm

Pod względem technicznym założenie sklepu jest bardzo proste. Bez problemu można postawić sklep internetowy Magento z Aurora Creation , jest to popularna platforma, posiadająca intuicyjny panel, więc nawet nowicjusze sobie z nią poradzą. Trudniej już jest wypromować taki sklep, tu potrzeba regularnych i wielomiesięcznych działań
piotera

Dołączenie: Nie Gru 27, 2015 1:13 pm

Postprzez Supraserwis » Pon Cze 12, 2017 12:39 pm

Warto czasami przy zakałdaniu biznesu postarać się o jakieś dofinansowanie np. z Unii :)
Supraserwis

Dołączenie: Pon Cze 12, 2017 12:37 pm

Postprzez paplancaMig » Śro Sie 02, 2017 1:35 pm

A jaki sklep zakładasz ? W sensie czy będzie to jednoosobowa działalność gospodarcza czy raczej jakaś spółka ? Z prawnego punktu widzenia, najlepsza będzie chyba sp. z o.o. , więc powinieneś skontaktować się z http://grimp.pl/sprzedaz-spolek-z-o-o/ , oni trudnią się sprzedażą tychże spółek, tak będzie najpewniej :)
paplancaMig

Dołączenie: Wto Sie 01, 2017 10:14 pm

Postprzez Hellium » Wto Sie 08, 2017 5:57 pm

Jeżeli masz dobry pomysł na biznes i na tyle wyobraźni, żeby utrzymać się na rynku to jak najbardziej możesz próbować, ja trzymam kciuki!
Hellium

Dołączenie: Wto Sie 08, 2017 5:44 pm

Postprzez aruna » Czw Sie 31, 2017 11:49 am

A ja jakiś czas temu zdecydowałem się na założenie sklepu wędkarskiego i nie żałuję tej decyzji. Z perspektywy czasu widzę bowiem, że prowadzenie własnej działalności może dać bardzo wiele satysfakcji, a przy tym porządny zarobek. Wprawdzie jest duża konkurencja, ale w mojej okolicy nie było wcześniej sklepu wędkarskiego, więc trafiłem w niszę. Korzystając z okazji, mam do Was pytanie. Mam jednego kontrahenta, któremu muszę wystawiać faktury z odroczonym terminem zapłaty. Potrzebuję jednak szybciej gotówki i znalazłem pośrednika, któremu mógłbym sprzedawać faktury - https://www.monevia.pl/jak-to-dziala/. Co sądzicie na temat takiego rozwiązania? Opłaca się czy nie?
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez Marcinek90 » Czw Wrz 07, 2017 12:19 am

Ja tam myślę, że zakładanie własnej firmy to zawsze jest dobry pomysł! Człowiek powinien się rozwijać. Ja na przykład kupiłem lokal od dot office i będę tam urządzał swój własny sklep z ekologiczną żywnością!
Marcinek90

Dołączenie: Śro Wrz 06, 2017 6:07 pm

Poprzednia

Powróć do Sprawy gospodarcze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość