Zakładanie sklepu

Re: Zakładanie sklepu

Postprzez pepitka » Śro Mar 08, 2017 2:45 pm

W sklepie spożywczym warto postawić na coś, co wyróżni na tle innych. Przykładowo taka kastla do odpieku ze strony erg-system.pl/produkt/kasta-do-odroczonego-wypieku pozwoli na przygotowanie świeżego pieczywa. Sprawdźcie, bo moim zdaniem warto!
pepitka

Dołączenie: Wto Lut 24, 2015 10:56 am

Postprzez sweru » Nie Mar 12, 2017 6:13 pm

No niestety założenie własnego biznesu zawsze wiąże się z wielkimi kosztami.
sweru

Dołączenie: Nie Mar 12, 2017 6:12 pm

Postprzez aruna » Pon Mar 13, 2017 11:13 am

Z doświadczenia wiem, że podstawa do to dobra księgowość. Najlepiej postawić na biuro rachunkowe, bo zatrudnienie księgowej na pełen etat jednak kosztuje. Jakoś nigdy nie miałem przekonania do księgowości online, przez jakiś czas sam próbowałem prowadzić księgi, ale na dłuższą metę to nie zdaje egzaminu. Nie dość, że człowiek się stresuje, że łatwo coś pomyli, to przepisy są jeszcze tak skomplikowane, że nie wiadomo, czy coś co teraz jest dozwolone, za miesiąc też będzie. Jeszcze zawsze, jak wybierałem się do urzędu, to miałem wrażenie, że osoba po drugiej stronie stara się mnie na czymś przyłapać. A wystarczy, że źle wypełnisz jedną rubrykę, wpiszesz nie to co trzeba, a już jesteś na cenzurowanym. W końcu powierzyłem księgowość zewnętrznej firmie tmf group - https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... nting-tax/. Polecił mi ich znajomy, nie dość że są solidni, to jeszcze terminowi, a jak mam jakieś wątpliwości dotyczące rachunkowości, zawsze mogę zadzwonić i dopytać. Działają dla sektora MŚP, także nawet małe firmy mogą się do nich zgłosić. Działają kompleksowo, także z czystym sumieniem ich polecam.
aruna

Dołączenie: Pon Gru 14, 2015 1:34 pm

Postprzez ravel » Wto Mar 14, 2017 12:45 am

Jeżeli szukacie fachowców, którzy zajmują się tworzeniem sklepów internetowych, pozycjonowaniem i ogólnie szeroko pojętą technonogią internetową, warto wziąć pod uwagę strony internetowe Nowy Sącz. Firma ma doświadczenie w branży, mają kreatywnych specjalistów.
ravel

Dołączenie: Pią Gru 11, 2015 6:27 pm

Postprzez jakub665 » Wto Mar 14, 2017 7:54 am

według mnie to jest bardzo słaby pomysł
jakub665

Dołączenie: Wto Mar 14, 2017 7:53 am

Postprzez aniaola37 » Wto Mar 28, 2017 9:05 am

Jeżeli chodzi o sklepy stacjonarne to może okazać się to zbyt kosztowne, ale za to jak jest dobra lokalizacja to może się to bardzo szybko wam zwrócić. Szczególnie jeżeli chodzi o sklepy spożywcze w dobrych miejsca. Możecie jednak skorzystać z franczyzy http://rabat-detal.pl/ , jak zobaczycie warunki jakie proponuje ta firma, może przekonacie się, że założenie własnego punktu nie jest aż takie trudne.
aniaola37

Dołączenie: Sob Gru 10, 2016 2:41 pm

Postprzez miszmasz » Śro Mar 29, 2017 11:17 am

Wszystko można - wystarczy mieć dobry pomysł na biznes. Zastanówcie się i działajcie. Pewne podpowiedzi możecie znaleźć tu: http://portalfirmowy.net.pl/wlasna-firma-sposob-zarobku-dla-kreatywnych. Wystarczy trochę odwagi, na pewno warto spróbować.
miszmasz

Dołączenie: Nie Lut 28, 2016 12:04 pm

Postprzez jackwelss39 » Pią Kwi 07, 2017 3:39 pm

Gdybyście planowali założyć własną lodziarnie, cukiernie itp. polecę wam ofertę jaką proponuje hurtownia cukiernicza - savpol.pl . Znajdziecie tam przeróżne akcesoria cukiernicze jak i dekoracje do ciast.
jackwelss39

Dołączenie: Wto Mar 14, 2017 7:10 pm

Postprzez Tyblaszka » Pon Kwi 10, 2017 9:38 pm

A co z kurierem? Ilu z Was już go wybrało? Jeśli chcesz,
to podpowiem Wam, że dhl koszt przesyłki ma atrakcyjne dla klientów i to sprawdzona firma, którą klienci bardzo często wybierają.
Tyblaszka

Dołączenie: Wto Paź 20, 2015 12:31 am

Postprzez jurek42 » Czw Kwi 13, 2017 8:31 pm

mnóstwo kasy na to trzeba zawsze
jurek42

Dołączenie: Czw Kwi 13, 2017 8:26 pm

PoprzedniaNastępna

Powróć do Sprawy gospodarcze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości