Coworking - co sądzicie?

Coworking - co sądzicie?

Postprzez ravel » Śro Sie 31, 2016 3:21 pm

Coworking cieszy się coraz większą popularnością. Moim zdaniem w przypadku prowadzenia działalności jednoosobowej jest to dobre rozwiązanie. Wynajmując biuro na godziny można bardziej zapanować nad swoim czasem i zdobyć nowe kontakty biznesowe, które mogą okazać się cenne. Dobrą opcją może okazać się również wirtualne biuro, jeżeli prowadzimy działalność w innym miejscu, niż adres jej zarejestrowania. Na stronie http://www.fullserviceoffice.pl możecie poczytać sobie o tego typu usługach.
ravel

Dołączenie: Pią Gru 11, 2015 6:27 pm

Re: Coworking - co sądzicie?

Postprzez BeskidMaster » Pon Wrz 12, 2016 9:18 am

Znalazłem lepszą ofertę niż coworking, mianowicie wirtualne biuro warszawa :) Płacisz abonament miesięczny i masz adres firmowy w centrum np. Warszawy, sale konferencyjną w cenie (raz w tygodniu chyba), nr telefonów i inne. Siedzisz sobie w domu a firma robi profesjonalne wrażenie.
BeskidMaster

Dołączenie: Nie Maj 15, 2016 7:30 am

Postprzez blackline » Pon Wrz 19, 2016 9:42 am

fajna sprawa u nas to się sprawdza :) pracujemy u mnie w domu, mamy całe pomieszczenie zrobione na biuro :) a kosztami dzielimy się tylko jesli chodzi o biurowe rzeczy. Najczęściej takie rzeczy zamawiamy tu http://biurwa.pl/artykuly-papiernicze-p ... 108_1.html pozniej taką kosztówkę moi współpracownicy opłacają. Taki gift za to że mogą u mnie w domu posiedzieć :)
blackline

Dołączenie: Pon Wrz 19, 2016 9:36 am

Postprzez Sweet » Nie Kwi 29, 2018 8:14 pm

Ja sądzę, że to najlepsze rozwiązanie jakie istnieje :) Sama korzystam z coworkingu od https://ideaplace.pl/ i jestem mega zadowolona. Mam własne mikrobiuro, w którym mogę spokojnie i komfortowo pracować. Budynek znajduje się w samym centrum Wrocławia, co bardzo dobrze wpływa na wizerunek mojej firmy :) A ja, no cóż, bardzo dużo oszczędzam na tym, że nie musiałam kupować lokalu pod biuro ;)
Sweet

Dołączenie: Pon Maj 30, 2016 10:19 am

Postprzez Stellaban » Pon Kwi 30, 2018 11:35 am

Coworking is a style of work that involves a shared place of work, often an office, and unbiased hobby. Essay Writers UK In contrast to in an ordinary workplace, that coworking is normally now not employed via the same enterprise. commonly, it's miles attractive to paintings-at-home experts, independent contractors, independent scientists.
Stellaban

Dołączenie: Pon Kwi 30, 2018 11:29 am

Postprzez vandraena » Czw Wrz 13, 2018 9:51 am

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
vandraena

Dołączenie: Sob Lip 28, 2018 4:21 pm

Powróć do Sprawy gospodarcze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość